Je těžké být debilem, neboť konkurence je příliš vysoká.

co křečci potřebují

6. července 2007 v 10:38 | kikina |  křečci
KLEC , AKVÁRIUM : aby vaši křečci neběhali volně po bytě a neokusavali nábytek atd , dávají se do jejich simulačního prostředí - akvária či klece .
HOBLINY : protože by se křečku na tvrdé podlaze akvária spinkalo špatně , potřebuje hobliny aby se měl kam zahrabat .
NAPÁJEČKA : Aby měl křeček z čeho bumbat , je potřeba . V nouzi lze použít i misku , ale to se voda musí alespoň 4x denně voda měnit .
DOMEČEK : Křečková mají rádi tmu . Proto jsou skoro celý den ( když se zrovna nekrmí ) v domečku . Tam si i křečkují zásoby potravy na horší časy ( to víte instinkt je instinkt ) .
KRMENÍ A VODA : Nemusím ani říkat na co to je
MISKA : do které se dává potrava pro křečky
KOLOTOČ : Křečci jsou hyperaktivní zvířátka a málokdy je jim na pohyb poskytnuto akvárium 1x1m , proto se většina křečkům kupuje tato chytrá věcička . Doporučuji umělohmotný kolotoč s kovovými stupínky .
(nemusí být ) VODÍTKO : Pokud máte doma džungarského křečka , tak tohle ani číst nemusíte . Na velké křečky ( zlatého atd ) prodávají různé barvy . (v praxi to vyzkoušeno namám , protože já mám džungaráka )
(nemusí být ) P
PŘEPRAVKA : Pro přenášení křečka z místa na místo ( například k veterináři )
PROLÉZAČKY : Jak už jsem říkala , křečci jsou velmi pohybliví tvorečkové a rádi prolézají vším ( proto se tak obtížně hledají , když utečou ) . Prolézačky jsou k dostání v obchodech pro zvířata .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama