Je těžké být debilem, neboť konkurence je příliš vysoká.

hry k ztažení

13. července 2007 v 10:24 | kikina |  Koně
Tak tady vám přinesu co nejvíce her , kde koně a jejich jezdic hrají hlavní role !!!
Stáhni si tuto hru s úžasnou grafikou !!! Pokud ses rozhodla si tuto hru stáhnout nejdříve klikni SEM , pak klikni na příkaz spiele co , zajeď dolů a klikna na lass uns reitern 2 . A už se instaluje !! SMYSL HRY : Vytvoříte si koně a pak se o něj staráte ( čistíte mu box , krmíte ho nebo s ním třeba jezdíte na závody v parkuru či drezuře ) . Kdybych měla hodnotit jako ve škole , hodnotím tuto hru na známku 1 !!!!!

A tady je další hra s koňmi : Frankie dettory racing . Až sem klikneš ,klikni na nápis download demo . Pak se to bude asi půl hodiny stahovat. SMYSL HRY - nejdříve pojmenuješ a oblékneš žokeje ( Žokej se např. bude jmenovat Christian a bude mít modrožlutý trikou a červenou helmu ) .
Do třetice je to hra Pony luv - Za tuhle hry bych chtěla poděkovat svojí kamarádce ( díki pajko !!! ) . Vytvořte si koně , vyhrajte závod a za něj dostabete peníze , za které si koupíte vybavení pro koně . Pokud si ji chceš stáhnout tak pouze KLIKNI . Ale i tato hra má svojemouchy na které jistě přijdete .


Zatím je tady her málo , ale brzy přibydou další !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama